KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725030
nr 1372 5030
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Skåne". Signerad, numrerad 30/30. Ca 40x45cm, oramat löst blad
Kondition: vikskada
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:06:39
17/1 13:54:31